O nás

Jsme tým nadšenců fotografie, krásy a umění. Každičký den jsme vděční za to, že můžeme dělat svou vysněnou práci. Milujeme ten nádherný pocit, když nám píšou klienti, jak byli s námi spokojení a že naše práce udělají lidem obrovskou radost.

Tonda Tran – Fotograf

32520588035_ee715de0f5_z-2

Tonda se jmenuje Trần Sơn Tùng vietnamsky 🙂 Tonda je odpovědný za kvalitu veškerých našich fotografií, vypracování vizuálů, grafických designů, návrhů webových stránek a dalších prezentačních materiálů. Miluje věrné portréty lidí a vždycky má největší radost z poctivě provedených foto-dokumentací ať už ze svateb zamilovaných párů, narozenin, nebo jiných významných životních událostí. Tonda učí začátečnické kurzy focení a také vede pravidelně každý měsíc foto-workshopy s nejrůznějšími zaměřeními. Baví ho focení a nikdy nemůže být sám bez jeho milovaného “foťáku”.

Žanetka Gi – Vizážistka a floristka a (občas)kuchařka (a kdo-ví-třeba-i-spisovatelka :))

32519934035_deace901ab_z

Žanetka Gi se jmenuje Chung Thị Hương Giang vietnamsky 😀 Naše Žanda žije tak trochu více ve svých snech a světě fantazií než v reálu. Přímo zbožňuje umění, je bezhlavě zamilována do make-upu a všeho, co je s módou a krásou spojené. Žanet by radši zůstala zmrznout v chladnici plné květin tak dlouho, aby si důkladně vybrala všechny květiny dle svých představ.

Miluje svatby, plesy, módní přehlídky, proměny, focení, prostě všechno, co Žanetce umožňuje příležitost poznat skvělé klientky a být jim nápomocna při přípravách na jejich Velký Den. Žanetka si opravdu myslí, že každá žena je krásná a líčení navíc udělá ženě ještě více okouzlující. V rámci Gi Studia pravidelně uspořádá osobní kurz líčení a také speciální tréninky zaměřené na foto-makeup.

Díky dětství, které strávila ve Vietnamu do svých patnácti, a později striktní rodinné výchově od maminky umí Žanetka výborně vařit. Nejvíc se jí daří při přípravách pochoutky vietnamské kuchyně. Osobně však preferuje experimentální způsob vaření, což pro ni znamená relaxace. Žanetka ráda sdílí své recepty s dalšími milovníky asijské kuchyně a vyučuje soukromé kurzy vaření u klienta doma.

Gi Studio
31708030793_4a1f4b1ddf_z

Naše práce nás baví a naplňuje a hlavně nedokážeme si představit dělat nic jiného než focení, líčení, česání, aranžování květin a zase focení, líčení…

Rádi uslyšíme Vaše nápady a přání! Zanechte nám vzkaz 🙂 Děkujeme a budeme se těšit na případnou spolupráci.